وکیل شهرک غرب و انواع خدمات حقوقی در این منطقه

وکیل شهرک غرب کیست؟

وکالت (وکیل شهرک غرب و انواع خدمات حقوقی در این منطقه) لغتی عربی است. و معنای ان اجرای کار از جانب دیگری و نیابت و جانشینی می باشد. و عقد وکالت(وکالت در شهرک غرب) عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را به نیابت خود برای انجام کاری انتخاب میکند.

به شخصی که امر وکالت را انجام می دهد وکیل گویند.و به شخصی که دیگری را برای انجام امر خود نایب قرار میدهد موکل گویند.

انواع وکیل شهرک غرب چیست؟

وکالت عام: به همه وکالت های اعطایی گفته می شود. اعم از وکالت محضری، وکالت دادگستری و حتی عادی و شفاهی.

وکالت خاص: صرفا شامل وکالت دادگستری می شود که در دنیا به عنوان یک شغل شناخته می شود.

وکیل شهرک غرب از انواع وکلای دادگستری محسوب می شوند. که وکلای پایه یک دادگستری هستند.

وکیل شهرک غرب در قوانین و مقررات؟

اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران: در همه دادگاه‌ها طرفین دعوی حق دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آنها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد.

ماده 3قانون احترام به آزادی های مشروع و حقوق شهروندی مصوب 1383 : محاکم و دادسراها مکلفند حق دفاع متهمان و مشتکی عنهم را رعایت کرده و‌فرصت استفاده از وکیل و کارشناس را برای آنان فراهم آورند.

ماده 59 قانون منشور حقوق شهروندی مصوب 1395: حق شهروندان است که از بدو تا ختم فرایند دادرسی در مراجع قضایی، انتظامی و اداری به‌صورت آزادانه وکیل انتخاب نمایند. اگر افراد توانایی انتخاب وکیل در مراجع قضایی را نداشته باشند باید برای آن‌ها امکانات تعیین وکیل فراهم شود. در راستای استیفای خدشه‌ناپذیر حق دفاع، از استقلال حرفه‌ای وکلا حمایت خواهد شد.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری  مصوب 1392 :  با شروع تحت نظر قرار گرفتن، متهم می تواند تقاضای حضور وکیل نماید. وکیل باید با رعایت و توجه به محرمانه بودن تحقیقات و مذاکرات، با شخص تحت نظر ملاقات نماید و وکیل می تواند در پایان ملاقات با متهم که نباید بیش از یک ساعت باشد ملاحظات کتبی خود را برای درج در پرونده ارائه دهد.

ماده 347 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 1392: متهم می تواند تا پایان اولین جلسه رسیدگی از دادگاه تقاضا کند وکیلی برای او تعیین شود. دادگاه در صورت احراز عدم تمکن متقاضی، از بین وکلای حوزه قضائی و در صورت عدم امکان از نزدیکترین حوزه قضائی، برای متهم، وکیل تعیین می نماید. در صورتی که وکیل درخواست حق‏ الوکاله کند، دادگاه حق‏ الوکاله او را متناسب با اقدامات انجام شده، تعیین می کند که در هر حال میزان حق‏ الوکاله نباید از تعرفه قانونی تجاوز کند. حق‏ الوکاله از محل اعتبارات قوه قضائیه پرداخت می شود

ویژگی های وکیل شهرک غرب

  • وکیل خوب باید اطلاعاتی که موکل حتی به ضرر خود نزد او بیان میکند. را حتی به قاضی بیان نکند.
  • وکیل خوب وظیفه دارد نقطه نظرات موکل را بی کم و کاست به دادگاه منتقل کند.
  • وکیل خوب باید تسلط کامل نسبت به قوانین و مقررات حاکم بر آن پرونده داشته باشد.
  • وکلای موفق باید منظم و دقیق باشند و اشراف کامل به پرونده موکل خود داشته باشند.

انواع خدمات حقوقی وکیل شهرک غرب چیست؟

وکیل کیفری: امور کیفری از انجا که دارای مجازات می باشند. از اهمیت بسیاری برخوردار هستند.وکیل شهرک غرب با تسلط به امور کیفری و رویه دادسرا و دادگاه ها بخصوص دادسرا ناحیه دو تهران و دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی قدس به دنبال احقاق حق شما است.

وکیل خانواده: از دیر باز امور خانوادگی مورد اهمیت و توجه قانونگذار بوده و قوه قضاییه نیز توجه خاصی به امور خانوادگی دارد. و همین امر باعث تشکیل دادگاه خاص جهت رسیدگی به امور خانوادگی گردیده است. و صلاحیت این دادگاه ها را صلاحیت ذاتی نموده است. و همین امر اهمیت وکلای متخصص در دعاوی خانوادگی را بالا برده است. دعاوی در صلاحیت دادگاه خانواده عبارت است از:

۱ـ نامزدی و خسارات ناشی از برهم زدن آن ۲ـ نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح  ۳ـ شروط ضمن عقد نکاح  ۴ـ ازدواج مجدد 5-مهریه (وکیل مهریه) 6- جهزیه  7- نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت 8- تمکین و نشوز(وکیل در الزام به تمکین)  9- طلاق، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن (وکیل طلاق) 10-حضانت و ملاقات طفل 11- نسب 12- رشد، حجر و رفع آن 13- ولایت قهری، قیمومت، امور مربوط به ناظر و امین اموال محجوران و وصایت در امور مربوط به آنان 14- نفقه اقارب  15- امور راجع به غایب مفقود الاثر 16-نفقه اقارب 17- سرپرستی کودکان بی سرپرست 18- اهدای جنین و تغییر جنسیت.

وکیل ملکی : از زمانی که ثبت املاک در ایران الزامی گردید حقوق املاک دارای اهمیت شد. حقوق املاک دارای آیین نامه ها و مقررات بسیاری می باشد. که وکیل ملکی شهرک غرب با تسلط به این قوانین و مقررات به بهترین شکل حقوق شما را استیفاء میکند. وکیل شهرک غرب در دعاوی ملکی که عبارت است از 1- الزام به تنظیم سند رسمی ملک2-  اخذ پایان کار و صورت المجلس تفکیکی 3-رفع تصرف عدوانی4-  خلع ید از ملک و…

گروه وکلای آزادمهر ارائه دهنده خدمات حقوقی با طرحی نو

وکیل حقوقی : معمولا وکلای حقوقی در مقابل وکلای کیفری قرار میگیرند. و تخصص انها انجام امور حقوقی و دعاوی در صلاحیت دادگاه عمومی حقوقی می باشد. که بخش زیادی از دعاوی را شامل می شود. از جمله 1- مطالبه ثمن معامله 2- مطالبه وجه چک 3-الزام به انجام تعهدات 4- مطالبه خسارت  و… وکیل حقوقی شهرک غرب مسلط به قوانین و مقررات حاکم بر دادگاه حقوقی می باشد.

وکیل ارث : قانونگذار برای ورثه متوفی برای استفاده از اموال متوفی حقوقی را در نظر گرفته است. که این حقوق به حقوق ارث شناخته می شود که وکیل ارث باید نسبت به این حقوق تسلط کامل داشته باشد .حقوق ارثیه قالبا از امور حسبی می باشد. یعنی غیر ترافعی است. از جمله دعاوی که در دادگاه ها وکیل شهرک غرب مسلط به حقوق ارثیه باید مسلط باشد. عبارت است از 1- اخذ گواهی انحصار وراثت 2-تحریر ترکه 3- مهر و موم ترکه 4-تقسیم ترکه می باشد.

تنظیم قرارداد ها : از دیگر خدمات حقوقی وکیل شهرک غرب تنظیم انواع قرارداد ها می باشد. در حال حاضر یکی از دلایل مراجعه افراد به دادگستری عدم تنظیم قرارداد صحیح می باشد. وکیل شهرک غرب در کنار شما در تنظیم قرارداد ها و خرید کالاها و خدماتتان هست.

داوری: از دیگر خدمات وکیل شهرک غرب انجام داوری در اختلافات اشخاص می باشد. مبحث داوری از جمله مباحث مهم می باشد. افراد در بسیاری موارد ترجیح میدهند به جای مراجعه کردن به دادگستری. اختلافات خود را از طریق داوری حل و فصل کنند. وکیل شهرک غرب به عنوان داور مرضی الطرفین در کنار شما برای حل اختلافتان می باشد.

استعلام وکیل شهرک غرب را چگونه اخذ کنیم؟

جهت استعلام وکیل شهرک غرب به اینجا مراجعه کنید

آدرس وکیل شهرک غرب کجاست؟

تهران-سعادت آباد-خیابان ۲۵-پلاک ۸۹-طبقه سوم واحد ۵

شماره تماس وکیل شهرک غرب چیست؟

02188696597 – 09122097355

ساعت کار وکیل شهرک غرب چه زمانی است؟

2 بعد ظهر تا 8 شب

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.